باربری شرق تهران به شهرستان

باربری شرق تهران به شهرستان

اتوبار مولایی در باربری شرق تهران به شهرستان

باربری شرق تهران به شهرستان بخشی از خدمات شرکت اتوبار مولایی است. شرق تهران برای دهه ها توسعه و رشد یافته است و امروزه بسیاری از شركت های حمل و نقل و باربری در تهران آماده خدمت رسانی در زمینه بسته بندی و اسباب کشی، خدمات حمل بار و باربری در این قسمت از تهران هستند.

شرق تهران و خدمات باربری به شهرستان در آن مشتریان زیادی طی سالهای گذشته با همکاران ما در این مناطق تماس گرفته اند و پس از هماهنگی و اقدامات اولیه خدمات ما در زمینه باربری تهران به شهرستان بهره مند شده اند.

اسباب کشی و باربری به شهرستان همانند سایر مناطق پایتخت، حساسیت های خاص خود را دارد.
شرکت اتوبار مولایی در باربری شرق تهران به شهرستان در زمینه باربری و اسباب کشی برای افراد و شرکت ها جهت جابجایی اثاثیه و انتقال بار به مقصد خود در داخل یا خارج از تهران ، کلیه خدمات لازم را در خدمت شما همشهریان عزیز قرار می دهد.

 

باربری شرق تهران

باربری شرق تهران

 

خدمات باربری اتوبار مولایی در باربری شرق تهران به شهرستان

اگر شما نیز قصد جابجایی اثاثیه در شرق تهران به شهرستان را دارید و می خواهید از بهترین خدمات باربری در هر یک از بخشها و مناطق متعدد در این قسمت از تهران استفاده کنید ، می توانید در اسرع وقت با شرکت اتوبار مولایی در باربری شرق تهران به شهرستان تماس بگیرید.

ما به شما قول می دهیم که با استفاده از بهترین امکانات و البته بهترین کارگران حمل بار ، می توانیم کلیه بارها و اثاثیه شما را به یک مقصد و مکان جدید منتقل کنیم. بسته بندی اثاثیه حرفه ای یکی از تخصص های ماست.

ما به شما همشهریان عزیز که در هر یک از مناطق شرقی تهران زندگی می کنید و یا موسسه ، شرکت یا سازمانی شما در آن قسمت مستقر است اطمینان می دهیم که بهترین بسته بندی اثاثیه منزل یا دفتر را در کمترین زمان با بهترین کیفیت انجام می دهیم.

خدمات بسته بندی ما در حمل بار و باربری در اتوبار مولایی در باربری شرق تهران به شهرستان شامل موارد زیر است:

 • بسته بندی جهیزیه عروس
 • بسته بندی کلیه لوازم اداری
 • از بهترین مواد بسته بندی مبلمان مانند فویل ، پلاستیک و بسته بندی حباب دار، کارتن های چند لایه و غیره استفاده می کنیم
 • بسته بندی کلیه وسایل و لوازم خانگی (شامل یخچال ، فریزر ، مبلمان منزل ، تخت و لوازم اتاق ، لباس ، میز و صندلی ، گاوصندوق ، لباسشویی ، کلیه وسایل آشپزخانه ، تهویه هوا یا سایر تهویه هوا ، تلویزیون ، لوسترها و…)

 

باربری و اتوبار مولایی

چرا خدمات بسته بندی اثاثیه در اتوبار مولایی در باربری شرق تهران به شهرستان مهم است؟

بسته بندی اثاثیه و لوازم جانبی یکی از مهمترین مراحل جابجایی و انتقال اثاثیه است که نیاز به دقت و ظرافت خاصی دارد، به خصوص بسته بندی لوازم خانگی شکننده یا تجهیزات حساس و مهم شرکت ها یا دفاتر که در صورت بروز هرگونه آسیب یا شکستگی در آنها می تواند خسارت های جدی به همراه داشته باشد.

همکاران ما در اتوبار مولایی در باربری شرق تهران به شهرستان با رعایت کلیه نکات مهم و با استفاده از جدیدترین تکنیک ها و استفاده از بهترین ابزار و تجهیزات در این زمینه تمام تلاش خود را می کنند تا در سریعترین زمان ممکن، اسباب کشی و باربری تهران به شهرستان را با استفاده از کامیون های درجه یک و ایمن برای شما انجام دهند

به طوری که در پایان کار مطمئناً شما و خانواده شما ،راضی باشید و کوچکترین فشار و ناراحتی به دلیل جابجایی و حمل وسایل به شما و دیگران وارد نخواهد شد.

در هر یک از مناطق شرق تهران که زندگی می کنید یا محل کار ، شرکت ، گالری ، موسسه یا فروشگاه شماست ، می توانید برای باربری شرق تهران به شهرستان با ما تماس بگیرید و از مزایای اتوبار مولایی استفاده کنید.

نکات اساسی برای حمل وسایل حساس در اتوبار مولایی در باربری شرق تهران به شهرستان

 • 24 ساعت قبل از اسباب کشی یخچال را از برق بکشید
 • همه وسایل را تمیز کرده و از خشک بودن آنها اطمینان حاصل کنید
 • تلویزیون ، پیانو ، مایکروویو ، لوستر و سایر لوازم حساس دیگر را در کارتون های ویژه خود قرار دهید
 • هر قطعه جدا شده را در بسته های مخصوص قرار دهید و آنچه را در آن بسته یا کارتون قرار داده اید روی بسته بنویسید
 • وسایلی مانند ماشین لباسشویی ، لوله های آب ، کولرهای آبی یخچال ، دستگاه تصفیه آب و غیره را از آب ، گاز و سیم های برق را جدا کنید
 • دستگیره ها ، پایه ها و لوازم جانبی تجهیزات را برداشته و در بسته های خاصی قرار دهید و روی هر بسته بنویسید که قسمت خاصی مربوط به دستگاه خاصی در این بسته وجود دارد
 • کمد ، اجاق گاز ، ماشین لباسشویی ، بوفه ، مبلمان ، میز ناهار خوری ، کمد کودک ، ملافه و به طور کلی همه وسایل بزرگ و سنگین را با نایلون های محکم یا فوم یا پتو و پارچه های ضخیم و با طناب های محکم ببندید

 

باربری و اتوبار مولایی

 

بسته بندی مناسب و اصولی اثاثیه منزل با اتوبار مولایی در باربری شرق تهران به شهرستان

بسته بندی مناسب لوازم خانگی مهمترین مرحله اسباب کشی است. اگر بسته بندی به درستی انجام نشود ، در هنگام حمل اثاثیه و لوازم گران قیمت آسیب می بیند. برای جلوگیری از آسیب دیدگی ، رعایت نکات ایمنی در مرحله بسته بندی ضروری است و بسته بندی باید به درستی انجام شود.
هر نوع وسیله ای، روش بسته بندی خاص خود را دارد و هر دستگاه به نوعی پوشش و عایق بندی برای بسته بندی نیاز دارد.

 

باربری شرق تهران

باربری شرق تهران

 

نکات اساسی هنگام بسته بندی صحیح در اتوبار مولایی در باربری شرق تهران به شهرستان

 1.  قبل از هر کاری وسایلی را که کمتر نیاز را دارید بسته بندی کنید
 2. مشخصات هر بسته را با ماژیک روی کارتون ها و بسته بندی بنویسید
 3. مراقب باشید اجسام خیلی سنگینی را که کارتون نمی تواند وزن آنها را تحمل کنند قرار ندهید. تناسب بین نوع مواد و کارتون بسته بندی را دقت کنید
 4. فضای خالی کارتون ها را با مواد نرم و انعطاف پذیر مانند دستمال ، حوله ، فوم و نایلون پر کنید
 5. سطوح صاف یا تخت را به صورت عمودی در کارتون قرار ندهید. سعی کنید بشقاب و قاب عکس و موارد مشابه را به صورت افقی در پایین کارتون قرار دهید
 6. هنگام حمل لوستر و لوازم جانبی شکننده نکات ایمنی را رعایت کنید
 7. وسایل شکستنی حساس را هنگام بسته بندی کردن در نایلون های حباب دار یا مواد نرم بپیچید
 8. سعی کنید ترکیبی از وسایل سنگین و سبک را در یک بسته قرار دهید تا وزن متعادل شود
 9. در آخر ، درب بسته را با چسب یا نایلون و طناب محکم ببندید

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.