بسته بندی بار در باربری شرق تهران

بسته بندی بار در باربری شرق تهران

باربری و حمل بار در باربری شرق تهران

باربری و حمل بار در باربری شرق تهران

یافتن شرکت بسته بندی و سپردن بسته بندی مبلمان و خدمات مبلمان به شرکت های غیر معتبر کار ساده ای نیست. جابجایی فرآیندی پیچیده ، زمان بر ، استرس زا و گران است.

استفاده از خدمات اثاث کشی و بسته بندی بار در باربری شرق تهران می تواند استرس جابجایی را تا حد زیادی کاهش دهد و در کاهش هزینه بسته بندی اثاثیه منزل موثر باشد.

افراد حرفه ای به خوبی از روش صحیح ارائه خدمات بسته بندی و اثاثیه آگاه هستند و می توانند هزینه کار را کاهش دهند. اگر قبلاً هرگز از خدمات بسته بندی استفاده نکرده اید، باید درمورد هزینه ها و مبالغ دریافتی سوالات زیادی از خود بپرسید.

شرکت های حمل و نقل مبالغ مختلفی را برای جمع آوری تجهیزات و بسته بندی دریافت می کنند. این مبلغ با توجه به تعرفه تعیین شده و با توجه به مقدار بار برای هر مشتری متفاوت است. به طور کلی ، این هزینه از دو قسمت اصلی تشکیل شده است:

الف – حقوق بسته بندی کننده

بسته بندی و حمل بار اتوبار مولایی

بسته بندی و حمل بار اتوبار مولایی

دستمزد کارگران برای هزینه بسته بندی اثاثیه در شرق تهران بصورت ساعتی محاسبه می شود. قیمت ملک و منطقه ای که ملک در آن واقع شده تأثیری در هزینه های بسته بندی ندارد.

اما هرچه تجهیزات بیشتر باشد ، طبیعتاً ساعات بیشتری را برای بسته بندی می گذرانید و نیروی کار بیشتری نیز خواهید برد. در حقیقت ، اثاثیه بیشتر به معنای کار بیشتر برای بسته بندی و بخش های مبلمان است.

ب- قیمت لوازم و تجهیزات بسته بندی

بسته بندی وسایل و ظروف کوچک در کابینت و کمد آشپزخانه ساده اما خسته کننده است. روزهای متوالی صرف جمع آوری خرده ریزها می شود ، که چندان خوشایند نیست.

شرکت اتوبار مولایی کارگران ماهر را برای بسته بندی درست و اصولی اثاثیه منزل اعزام می کند. جعبه های مورد استفاده کاملاً جدید بوده و دارای چند لایه بوده و دارای ابعاد خاصی برای بسته بندی اثاثیه منزل می باشد.

جعبه های حجیم و محکم تنها راه بسته بندی وسایل منزل نیست! از لوازم و تجهیزات زیادی برای بسته بندی کالاهایی که برای محافظت از اثاث مورد نیاز است استفاده می شود. هزینه بسته بندی اثاثیه منزل مستقیماً به لوازم بسته بندی مربوط می شود. به این ترتیب نمی توان مبلغ مشخصی را برای هزینه بسته بندی مبلمان منزل در همه مناطق در نظر گرفت.

در حقیقت ، این مقدار وسایل خانه است که نوع و تعداد جعبه ها و سایر موارد بسته بندی را تعیین می کند. این لوازم جانبی معمولاً برای بسته بندی اثاثیه استفاده می شود.

هزینه بسته بندی اثاثیه منزل چه زمانی افزایش می یابد؟

باربری شرق تهران

بسته بندی و حمل بار در باربری شرق تهران

برای تعیین قیمت دقیق بسته بندی ، باید لیست کاملی از موارد را تهیه کنید. برخی از لوازم حجیم و ارزشمند برای بسته بندی بار نیاز به هماهنگی های خاصی دارند و قیمت آنها متفاوت است.

اگر یک ساید ، پیانو ، گاوصندوق ایمن و حجیم داشته باشید ، برای بسته بندی و جابجایی باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. با توجه به ارزش بالای این دستگاه ها ، پرداخت کمی بیشتر منطقی است.

هزینه های بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار را کاهش دهید

باربری شرق تهران

باربری شرق تهران

بسته بندی بار سخت ترین قسمت اثاث کشی است که اغلب به عهده خانم های خانه است! استرس ناشی از جابجایی و بسته بندی اثاثیه حتی بعد از اینکه به خانه جدیدی منتقل شدید برای مدت طولانی با شما است.

بسته بندی اساسی و با برنامه ریزی اثاثیه نکته خوبی برای استراحت خانواده ها است. هرچه بسته های شما کمتر باشد ، در مورد هزینه حمل و نقل شک و تردید کمتری خواهید داشت.

با جستجوی عبارات ، اثاث کشی ارزان، شرکت بسته بندی و حمل بار در شرق تهران، کارتن یا خدمات بسته بندی اثاثیه در اینترنت ، می توانید چند راه حل ساده برای کاهش هزینه بسته بندی مبلمان منزل پیدا کنید.

و حمل و نقل با ترفندهای ساده می توانید لوازم خانگی را به بهترین شکل، در جعبه های بزرگ و کوچک قرار دهید.

همیشه می توان از خدمات باربری برای بسته بندی لوازم استفاده کرد. به این ترتیب استرس مربوط به اسباب کشی بسیار کاهش می یابد. کارگران حرفه ای و باتجربه می دانند چگونه وسایل شما را بسته بندی کنند تا آسیب کمتری ببیند.

خرد شدن پنجره ها و آینه های بزرگ، خراشیدن مبلمان چوبی و آسیب رساندن به بدنه وسایل حجیم از مواردی است که می تواند ناشی از عدم دانستن بسته بندی باشد.

لوازم جانبی بسته بندی و حمل بار در باربری شرق تهران

 

اگر می خواهید وسایل خود را بسته بندی کنید به این لوازم جانبی نیاز دارید که در این صورت هزینه بسته بندی اثاثیه منزل شما کاهش می یابد و فقط هزینه خرید این وسایل را پرداخت می کنید.

  1. طناب
  2. جعبه های مقوایی ضخیم مانند جعبه های موز
  3. جعبه های پلاستیکی یا چوبی میوه ای
  4. نوار چسب محکم و پهن
  5. منگنه
  6. نایلون های حباب دار
  7. روزنامه باطله
  8. ماژیک برای نوشتن روی کارتنها

کارتن بسته بندی اثاث منزل

 

 

کارتن های بسته بندی اثاثیه منزل انواع و اندازه های مختلفی دارند. نوعی مقوا به نام جعبه های رگال دار وجود دارد که برای جابجایی لباس استفاده می شود و وسیله ای بسیار جالب برای بسته بندی مبلمان در خانه است.

می توانید لباس ها را بدون تا خوردن و چین خوردن داخل آن قرار دهید و با خیال راحت حرکت دهید. نکته ای که هنگام بسته بندی وسایل منزل و اثاثیه با کارتن باید به خاطر داشته باشید این است که سعی نکنید همه کارتن ها را پر کنید زیرا حمل و نقل آنها سنگین و دشوار است.

بسته بندی و حمل بار وسایل شکستنی

ظروف شکستنی باید با دقت بیشتری بسته بندی شوند.
ظروف چینی باید جداگانه از یکدیگر توسط روزنامه، پارچه یا پلاستیک حباب دار و به دقت داخل کارتن قرار داده شوند تا برخورد نکنند و تحت فشار یکدیگر نباشند.
یک تکه کارتن دیگر را در پایین کارتن قرار دهید تا هنگام جابجایی کارتن به دلیل فشار، از انتها پاره نشود.

از جعبه های محکم و کوچک استفاده کنید

روی جعبه های چینی با نوشته های بزرگ و با ماژیک (ترجیحاً قرمز) باید نوشته شود * شکستنی *
این جعبه ها باید جدا از جعبه های دیگر قرار داده شود و برای اطمینان از ایمنی کارگران هنگام جابجایی باید یادآوری شوند.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.